Maandelijkse wandeling rond de Slangenburg

**Wandelingencyclus Achterhoek: elke 3e zaterdag van de maand **

Vind jij het ook fijn om te wandelen en met lotgenoten te praten? Wandel dan met ons mee! Regio Gelderland wandelt met lotgenoten in de Achterhoek. We wandelen elke 3e zaterdag van de maand. We verzamelen tot uiterlijk 10:15 uur bij De Slangenburg in Doetinchem, de lengte van de wandeling is ongeveer 5,5 kilometer.

Om 10:15 uur starten we de wandeling. Tijdens het wandelen is er ruimte om ervaringen en herinneringen uit te wisselen, zo staan we op een ongedwongen manier stil bij onze kinderen. Na de wandeling is er gelegenheid om iets te drinken met iets lekkers erbij in het Koetshuis. De wandeling is niet alleen voor OOK leden, ook niet-leden zijn van harte welkom!

Graag ontvangen wij een aanmelding via het formulier hieronder, zodat wij weten op hoeveel wandelaars we kunnen rekenen.

Heb je vragen, stuur dan een mailtje naar Marike.

Wandelen in de Achterhoek
Maandelijks op de 3e zaterdag van de maand tussen 10:15 – 12:30 uur.

Locatie: we verzamelen bij het bruggetje bij het Koetshuis van De Slangenburg, Kasteellaan 6, Doetinchem.

Nieuwe berichten,
podcasts of activiteiten

Blijf als eerste op de hoogte van nieuwe podcasts, activiteiten of nieuwsberichten en meld je aan voor onze digitale nieuwsbrief. De ‘OOK Erbij’ verschijnt maandelijks.

Oeps! We konden je formulier niet vinden.

Oeps! We konden je formulier niet vinden.

© 2026 OOK

Website door Webton